Kuchařská show osobního kuchaře papeže Františka a Benedikta XVI.

plakat_Prednaska_David_Geisser_A3_ok_II-page-002Srdečně vás zveme na
Kuchařskou show osobního kuchaře papeže Františka a Benedikta XVI.

Středa 5.6. 2019 od 16h

Člen švýcarské gardy a osobní kuchař papeže Františka a Benedikta XVI. nám uvaří, povykládá, jak se stal členem, jak se dostal k vaření a vše zajímavé.
Na místě bude možnost zakoupit si jeho Vatikánskou kuchařku, kterou po programu bude zájemcům podepisovat.

 

Vstupné 150,-kč. Prodej přes portál kulturafm.cz nebo v Lidovém domě.

Ve věku osmnácti let David Geisser napsal kuchařku s názvem „Kolem světa s 80 talíři“ s diplomovou prací a přes noc se dostal do národních médií.
Po stáži v romantické gurmánské restauraci „Motto del Gallo“ v Taverne začal v roce 2009 vyučovat v restauraci Gault Millau „il Casale“ ve Wetzikon pod vedením hvězdného šéfkuchaře Antonia Colaianniho.
Následně, jeho další dva roky zkušeností v „Barvách“ završily jeho vzdělání.
Tagesanzeiger to porovnal s Jamie Oliver, šéfkuchařem celebrit z Anglie. Co ho odlišuje kromě jeho úspěchu a profesionální schopnosti, nicméně, mnohem jemněji, je jeho závazek, s nímž přistupuje k věci a jeho vítězné charisma, která ho otevírá v jeho mladém věku, dveře do budoucnosti.
V roce 2013 David Geisser pracoval pro Pápežskou švýcarskou gardu a kromě své dvouleté služby napsal svou třetí kuchařku „Buon Appetito“, která dosáhla mezinárodního úspěchu. Poté následoval samostatný kanál YouTube a jeho čtvrtá kuchařka „Apéro Riche“.
V roce 2018 David otevřel vlastní kuchyňské studio ve Wermatswilu. Nyní je schopen předat své zkušenosti prakticky.